BAŞARAN OPEL SERVİS
KARTAL SANAYİ SİTESİ
Hizmetlerimiz

KENDİ ALANINDA UZMAN KADROSU İLE SERVİS VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLMEKTEDİR

PERİYODİK BAKIM

Başaran Opel’ de gerek periyodik bakımlar,gerekse onarım ve hizmetlerin tümü;konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YEDEK PARÇA

Başaran Opel , yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda teslim etmektedir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HASAR ONARIM

Başaran Opel’ de gerek periyodik bakımlar,gerekse onarım ve hizmetlerin tümü;konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, kasko ve trafik sigortalarında  bütün hasar işlemlerinizı son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.